ÜRÜN GÖRSELİ

BilgilerAyrıntılar

Kumlama yapılırken etraf toz duman olur. Bu nedenle de kumlama yapan arkadaşa tozdan etkilenmeden temiz hava almasını sağlar

Hava sehpasından gelen hava ıle rahat calısma sağlanır. Hava sehpasındakı fıltre ıs guvenlıgıne uygun oksıjenı Mert Makine Yerli kumlama maskesinin içine gönderir.

Kumlama maskesının tulumu maske içine toz girmesini önler. Aynı zamanda Kumlama tulumu tozun vucuda nüfus etmesını den engeller.

kumlama yapan arkadaş hertürlü tozdan korunmuş olur. Kumlamasını rahat ve güvenle yapar.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ :

Yerli Kumlama maskesi elyaftan üretilmiştir ve maske sarı renklıdır / Mavi renkli olan Yerli kumlama maskesi insan sağlığınıda düsünerek CE belgeli urunden imal edilmiştir.

EWAPEX markalı S1 model CE belgelı hammaddeden imal edilen S1 kumlama maskesi daha kullanışlıdır. Hem muadillerine göre daha fiyatı daha uygundur. S! Kumlama maskesi kapaksız / kapaklı ve hava bitiminde uyarı veren sistemi ile CE belgeli. CE belgeli ürünlere kıyasla daha uygun fiyatla satılmaktadır. bu S1 kumlama maskesi 1 yaşında olması nedeni ile fiyatı da kampanyalı olacaktır.

Kumlama maskesinin içine toz girmez, kumlama esnasında olusan tozun solunumu etkılememsı ıcın Yerli kumlama maskesının ıcıne toz giremez. sadece devamlı temız hava, hava sehpasından fıltrenerek gelır ve kumlama yapan kısı tozdan etkilenmez. Türk Malı dır. yerli malı kulanımı olması bakımından da onemlidir.

Kullanım yerleri:

  • Gemi sanayii ,
  • Boya öncesi temizlik,
  • Metal sanayii,
  • Kısaca kumlama maskesi kumlamanın oldğu her alanda kullanılır.