ÜRÜN GÖRSELİ

BilgilerHortum kesme sigortaları tüm hortum bağlantıları monte edilmelidir. Tüpler birleştiğinde önce, bir bahar sağlanan döngü açın ve sonra ışın tüpleri üzerinde sürükleyin. Sonra hortumları bağlamak ve ayırma güvence düz ve tüpler kolayca eğilip kadar borular boyunca hortum ayırma güvence kaydırın.

Contracor hortum ayırma yedekleri tüplerin kazara ayrılması halinde hortumları sabitlemek için kullanılan bağlantı noktalarını hortum.

Hortum bağlantılarını güvenli hortum ayırma sayesinde artık tüplerin ağırlık yükü vardır ve bu nedenle risk bağlantı hatasına düşer.

Hortumları auspeitschender ortak başarısızlık durumunda önlenir.

Hortum bağlantıları çeşitli nedenlerle başarısız olabilir:

- konnektörleri vidalar nedeniyle hortumlarda aşınma artık gerekli presleme kuvveti toplayabilecek ve başarısızlığa yol açabilir

- on uygun olmayan vidalar aracılığıyla konnektörleri artık elde edilebilir hortumu ile konektör arasında sığabilecek

- tüplerin dış çapı bağlayıcı için sağlanan daha küçüktür

- Konnektörler taşıma veya işyeri sırasında hasar olabilir, özellikle tüpler dikey askıya uygulamalar için tavsiye edilir hortum ayırma yedekleme, hortum konnektörleri değil Hortumun ağırlığı karşılamak için inşa edilir.

Contracor hortum ayırma yedekleri üzerinde. Hortumların ekstra ağırlık almak

Hortum ayırma yedekleri yüksek mukavemetli korozyona dayanıklı çelikten yapılmıştır ve hortum bağlantıları ve cihaz bağlantılarının hortum tüp kullanılabilir.